سینمای جهان

دو فصل پایانی سریال «بازی تاج و تخت» کوتاه تر خواهد بود

دو فصل پایانی سریال «بازی تاج و تخت»
Game of Thrones

فیلمبرداری فصل هفتم سریال «بازی تاج و تخت» Game of Thrones رو به اتمام است و برای تابستان آینده آمادۀ پخش خواهد بود.

مگ وب – در این فصل سریال «بازی تاج و تخت» شاهد پخش تنها هفت اپیزود خواهیم بود، و این یعنی سه اپیزود کمتر از فصول اول تا ششم. این تصمیم را «دیوید بنیاف» و «دی.بی وایس» خالقان این سریال فانتزی پرطرفدار اتخاذ کرده اند.

آن‌ها که در حال طرح ریزی پایان سریال هستند اعلام کردند که سریال در فصل هشتم به اتمام می رسد و حتی این احتمال که فصل آخر با شش اپیزود به پایان برسد وجود دارد.

«کیسی بلویز» (Casey Bloys)، مدیر برنامه‌های شبکه‌ی HBO به خبرگزاری Entertainment Weekly گفته است که هنوز تعداد قسمت‌ها مشخص نشده‌اند. چندی پیش شنیده بودیم که قرار است فصل هفتم، هفت قسمت داشته باشد و فصل هشتم، شش قسمت؛ اما این تعداد قسمت‌ها از سوی کیسی بلویز تکذیب شدند.

بلویز درباره‌ی تعداد قسمت‌ها گفته است که خالقان سریال بازی تاج و تخت هنوز تصمیم نگرفته‌اند:‌ “هنوز مشغول برنامه‌ریزی برای فصل‌ها هستند. من خودم بیشتر می‌خواهم. اگر به من هشت قسمت پیشنهاد دهم، از آن‌ها ده قسمت می‌خواهم. با این حال، همه چیز به آن‌ها ربط دارد.”


قرار است فصل هفتم سریال بازی تاج و تخت در تابستان سال آینده پخش شود که در مقایسه با فصل‌های قبلی، کمی دیرتر است. مدیر برنامه‌های شبکه‌ی HBO به این موضوع هم در مصاحبه‌اش اشاره کرده است که شبکه‌ی آن‌ها به فکر ساخت یک پیش‌درآمد برای مجموعه‌ی بازی تاج و تخت است.

او ادامه داده است: “این مجموعه آن‌قدر بزرگ است که ادامه ندادن، احمقانه خواهد بود. با این حال، ساختن آن هم سخت است. سعی خودمان را خواهیم کرد، اما نه فقط با این هدف که چیزی بسازیم؛ باید بسیار خاص باشد. ترجیح می‌دهیم چیزی نسازیم تا اینکه با عجله چیزی تولید کنیم.”

مطالب مرتبط

بازی تاج و تخت؛ از رکوردشکنی فصل هفتم تا اطلاعات فصل هشتم!

مگ وب

«بازی تاج‌وتخت» رکورددار بیشترین دانلود غیرقانونی در سال ۲۰۱۷

مگ وب

کیت هرینگتون و رز لزلی ازدواج می کنند

مگ وب

پیام بگذارید

*

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.