بازی های رایانه ای

آشنایی با شخصیت ساب زیرو بازی مورتال کمبات

subzero-ساب زیرو

مورتال کمبات پر از شخصیت هایی است که هر کدام پیشینه ای نسبتا طولانی دارند. یکی از این شخصیت ها ساب زیرو است.

مگ وب در مورتال کمبات در واقع دو ساب زیرو وجود دارد که باهم برادرند. برادر بزرگتر بی هان وبرادر کوچکتر کوآی لیانگ. هر دوی آنها لباس آبی رنگ دارند لقب ساب زیرو (زیر صفر) را برای خود برمی گزینند. هر دوی آنها در واقع از نژاد کرایو منسرز هستند که نژادی فرا زمینی بوده و توانایی کنترل قدرت های یخ را دارا می باشد و برای گروه لین کویی کار می کنند.

برادران ساب زیرو :

البته هر دوی آنها در زمین به دنیا آمده و مادری زمینی دارند، در واقع پدرشان  اهل کرایومنسرز بوده و در آمریکا برای گروه لین کویی جاسوسی می کرده تا این که با مادرشان آشنا می شود و پس از به دنیا آمدنشان پدرشان آن ها را به چین و قبیله لین کویی برده و آن جا تعلیم می بینند.

subzero-ساب زیرو

این تنها برادر کوچک یعنی کوآی لیانگ است که به پیشینه خود پی می برد. در اولین مورتال کمبات این بی هان است که به عنوان ساب زیرو ظاهر می شود اما توسط اسکورپیون کشته می شود و آنجاست که کوآی لیانگ قسم می خورد انتقام برادرش را از اسکورپیون بگیرد.

بعدها بی هان توسط کوآن چی به شکل روح برگردانده شد و نوب سایبوت نام گرفت. لین کویی که به عنوان برادر کوچک زیر سایه نام برادر بزرگ خود شناخته می شد در طول زمان تغییرات زیادی کرد و به جنبه های انسانی خود اهمیت بیشتری داد و این تغییر نه تنها باعث شد او قوی تر شود بلکه او را از قبیله لین کویی جدا کرد و به گونه ای که با شورش علیه شائوخان همراه شد و به رایدن و لیوکانگ ( و دیگر جنگجویان انتخاب شده زمین ) کمک کرد.

او قاتل سایبورگ ها، سکتور را شکست داد و رهبری لین کویی و لقب استاد بزرگ را به دست آورده و قوی تر و بزرگ تر شد. او یکی از قوی ترین و بهترین جنگجویانی است که همواره برای کمک به زمین آمده است.

گردآوری شده : سایت مگ وب

پیام بگذارید

*

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.