سینمای ایران ویدیو

ویدیو: اولین تریلر رسمی فیلم War for the Planet of the Apes

تریلر فیلم War for the Planet of the Apes

اولین تریلر رسمی فیلم سینمایی War for the Planet of the Apes محصول ۲۰۱۷، کاری از کمپانی فاکس قرن بیستم، با بازی اندی سرکیس، وودی هارلسون و …منتشر شد.

مگ وب – فیلم سینمایی «جنگ برای سیاره میمون‌ها» War for the Planet of the Apes  یک فیلم به کارگردانی مت ریوز است که در سال ۲۰۱۷ منتشر خواهد شد.این فیلم در ادامه فیلم ظهور سیاره میمون‌ها ساخته می‌شود.

اندی سرکیس، استیو زان، جودی گریر و سارا کنینگ از جمله بازیگرانی هستند که در فیلم War for the Planet of the Apes حضور دارند و به ایفای نقش خواهند پرداخت. همچنین وودی هارلسون نیز رهبری ارتش انسان‌ها در برابر ارتش میمون‌ها را در این فیلم بر عهده خواهد داشت.  در ماه مهر، خلاصه داستان این فیلم منتشر شد که به شرح زیر است:

در فیلم War for the Planet of the Apes، سومین قسمت از مجموعه بلاک‌باستر تحسین شده توسط منتقدان، سزار و ارتش میمون‌ها وارد یک درگیری تحمیلی و مرگبار با ارتش انسان‌ها به رهبری کولونلی بی‌رحم می‌شوند. به دنبال تلفات غیر قابل تصور ارتش میمون‌ها، سزار در کشاکشی با غریزه تاریک خود، جهت گرفتن انتقام گونه میمون‌ها آماده می‌شود. قضای روزگار در نهایت سزار و کولونل را در نبردی حماسی برای آینده هر یک از گونه‌ها و تعیین سرنوشت این سیاره رو در روی یکدیگر قرار خواهد داد.

فیلم War for the Planet of the Apes در تاریخ ۱۴ جولای ۲۰۱۷ (۲۳ تیر ۱۳۹۶) اکران خواهد شد.// زومجی

در ادامه تریلر منتشر شده از فیلم سینمایی «جنگ برای سیاره میمون‌ها» War for the Planet of the Apes را مشاهده میکنید:

مطالب مرتبط

«دنیل کریگ» در جیمز باند ۲۰۱۹ بازی خواهد کرد

مگ وب

تماشا کنید: تریلر جدید فیلم Assassin’s Creed

مگ وب

برندگان جوایز انجمن کارگردانان آمریکا مشخص شدند

مگ وب

پیام بگذارید

*

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.