خبر سینمای جهان

واکنش نیکول کیدمن به اعتراض‌ها علیه حمایت او از ترامپ

نیکول کیدمن

نیکول کیدمن درباره سخنانی که در حمایت از ترامپ زده بود، توضیحاتی ارائه کرد.

مگ وب – این باریگر چند روز پیش گفته بود که الان زمان اتحاد و حمایت از رییس‌جمهور منتخب است. بیان این موضع از سوی کیدمن در برنامه ویکتوریا دربی‌شایر با انتقاد‌ات گسترده‌ای روبه‌رو شده بود و در نهایت او را مجبور به واکنش کرد.

این بازیگر ۴۹ ساله سخنان خود را پشتیبانی ساده‌ای از دموکراسی و قانون اساسی آمریکا دانست. او در این باره گفت:‌ «قصد داشتم باور خود به دموکراسی و قانون اساسی را بیان کنیم. به همین سادگی.»

او در ادامه افزود: «من فقط گفتم الان دیگر ترامپ انتخاب شده است و ما به عنوان یک کشور باید از هر کسی که رییس‌جمهور شده است حمایت کنیم چون این اصلی است که کشور براساس آن بنا شده است.»

نیکول کیدمن

کیدمن در هاوایی به دنیا آمده و در استرالیا بزرگ شده است. او تابعیت دو گانه دارد و سفیر حسن‌نیت سازمان ملل است. این بازیگر که معمولا تمایلی به صحبت درباره مسائل سیاسی ندارد با اشاره به تعهدش برای فعالیت در زمینه مسائل بانوان گفت: «من به اظهارنظرهای سیاسی به صورت عمومی تمایلی ندارم و هیچ گانه در استرالیا و آمریکا اقدام به این کار نکرده‌ام.»

بازیگر «مولن روژ» در ادامه با اشاره به دونالد ترامپ گفت: «او به هر صورت اکنون دیگر انتخاب شده است و ما باید این را بپذیریم.»

منبع : khabaronline.ir

مطالب مرتبط

دختر زیبای مجارستان از پیشنهاد بی شرمانه ترامپ می گوید

مگ وب

نارضایتی لئوناردو دی‌کاپریو از سیاست های دونالد ترامپ

مگ وب

نخستین فرمان ترامپ اعتراضات را برانگیخت

مگ وب

پیام بگذارید

*

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.