جالب و خواندنی خبر فوتبال

دیدار لیونل مسی با کودک افغانستان/عکس

لیونل مسی ستاره فوتبال بارسلونا و تیم ملی آرژانتین با مرتضی، پسر خردسالی که به ‘مسی افغانستان’ مشهور شده در دوحه دیدار کرد

مگ وب – در ماه ژانویه ۲۰۱۶ یکی از هواداران لیونل مسی به طرزی جالب معروف شد. تصویری از این هوادار که پسری کم سن و سال است در شبکه‌های اجتماعی و سایت‌های مختلف منتشر شد که با پلاستیک راه‌راه آبی‌وسفید برای خود پیراهن شماره ۱۰ تیم ملی آرژانتین را که متعلق به مسی است، درست و به تن کرده است. پس از انتشار این تصاویر کمپینی برای یافتن این کودک به راه افتاد. حتی گفته شد که لیونل مسی عنوان کرده که اگر این پسر که هوادار اوست پیدا شود، پیراهنش را به او خواهد داد.

این پسر پنج ساله که مرتضی احمدی نام دارد، اهل استان غزنی در نزدیکی کابل است. براساس گزارش‌ها این پیراهن پلاستیکی را همایون، برادر ۱۵ ساله مرتضی درست و با ماژیک پشت آن نام و شماره مسی را نوشته است. برادر بزرگ این کودک افغانی پس از اینکه این پیراهن پلاستیکی را بر تن برادرش کرد، از او عکس گرفت و این تصاویر را در اواسط ماه ژانویه ۲۰۱۵ روی صفحه «فیسبوک» خود منتشر کرد.

تیم فوتبال بارسلونا برای انجام دیداری دوستانه روز گذشته وارد دوحه قطر شده است و امروز از ساعت ۱۹:۳۰ دقیقه به مصاف الاهلی عربستان خواهد رفت.

دیدار لیونل مسی با کودک افغانستان

در حاشیه سفر بارسلونا به دوحه قطر “مرتضی احمدی” که به ” مسی افغانستان” شهرت یافته است سرانجام موفق شد لیونل مسی، ستاره بارسلونا را از نزدیک ملاقات کند. مدتی پیش مرتضی احمدی با دریافت پیراهن امضا شده مسی در دنیا شهرت یافته بود؛ شهرتی که البته با تهدیداتی هم از سوی افراد ناشناس روبه رو شد و خانواده مرتضی احمدی مجبور به ترک افغانستان و کوچ به پاکستان شد.

گفتنی است قرار بود ملاقات “مسی افغانستان” با ستاره تیم ملی آرژانتین پیش تر از این ها اتفاق بیفتد که در نهایت این ملاقات در دوحه قطر رخ داد.

منبع : Varzesh3 و Tabnak

مطالب مرتبط

بارسلونا ۴ – ۰ منچسترسیتی؛ پپ آمد، هتریک مسی را دید و رفت

Ehsan

توپ طلای سال ۲۰۱۶ در دستان کریستیانو رونالدو

مگ وب

سایت اسپورت روسیه: علاقه بارسلونا برای جذب سردار آزمون

مگ وب

1 دیدگاه

رویا دی ۸, ۱۳۹۵ at ۴:۵۵ بعد از ظهر

درود بر مسی سلطان قلبها. هم در ورزش و هم در جوانمردی بی نظیره . ..

پاسخ

پیام بگذارید

*

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.