خبر فوتبال

عابدینی: کی‌ روش استعفای کتبی داده است

عابدینی: کی‌ روش استعفای کتبی داده است

آقای کی روش گفته مذاکرات ۵ ساعته‌اش با مهدی تاج، رئیس فدارسیون فوتبال ایران بر سر مسائل مختلف بی نتیجه بوده است.دلیل او برای این استعفا این است که وی تصور می‌کند، پرستیژ و شخصیتش زیر سوال رفته است. کی‌روش اینبار دنبال امتیاز گرفتن نیست.

مگ وب – سرپرست سازمان اقتصادی فدراسیون فوتبال گفت:من با تاج صحبتی نکرده ام اما بر اساس خبری که دارم کی روش به صورت کتبی استعفا داد.

امیر عابدینی درباره استعفا کارلوس کی روش از سرمربیگری تیم ملی اظهار داشت:کی روش هرگزدنبال امتیاز گرفتن نیست اما بر این باور است که شخصیتش زیر سوال رفته است.او به دنبال این بوده و هست که به تیم ملی کمک شود.

وی افزود: من با تاج صحبتی نکرده ام اما بر اساس خبری که دارم کی روش به صورت کتبی استعفا داد.امیدوارم جلوی این اتفاق را بگیریم.من حرفی را می زنم که به نفع فوتبال ملی باشد.این بار هم تاکید می کنم که حرفم این است که باید کاری کنیم که به تیم ملی کمک شود و این هم در مسیر حفظ کی روش اتفاق می افتد.

کی روش

رییس اسبق فدراسیون فوتبال خاطرنشان کرد: کی روش نمی خواهد در یک فضای مسموم کار کند.در دنیای مجازی علیه کی روش فضای سنگینی به وجود آمده است.به همین دلیل او شرایط سختی را تحمل می کند و نمی خواهد به این روند ادامه بدهد.

عابدینی درباره اینکه منبع خبرش برای استعفا چیست گفت: من با یکی از دوستانم در امارات صحبت کرده ام.او این بحث را مطرح کرد و گفت کی روش استعفا داده است.

منبع : کاپ

مطالب مرتبط

توپ طلای سال ۲۰۱۶ در دستان کریستیانو رونالدو

مگ وب

در شب شب گلزنی سردار آزمون سیتی از بارسا انتقام گرفت

مگ وب

سایت اسپورت روسیه: علاقه بارسلونا برای جذب سردار آزمون

مگ وب

پیام بگذارید

*

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.