اخبار سایت

بهترین پیشنهاد برای خودرو دست‌دوم ارزان

car-خودرو

اکنون میتوان با حداقل ۴٫۶۰۰٫۰۰۰ تومان، یک خودرو متعلق به سال ۱۳۷۸ را تهیه نمود که با توجه به استهلاک و سنگینی بدنه برای موتور و همچنین مصرف ۱۱٫۵ لیتر سوخت در نمونه سالم آن، عملاً توجیه خرید آن را از بین می برد.

مگ وب – در ماه های پایانی سال، خرید و فروش خودرو با پیشرفت سریع و سابقه داری رو به افزایش میگذارد. این افزایش خرید و فروش به دلیل افزایش توان مالی دارندگان خودرو است. ازین رو افرادی که تا بحال دارنده هیچ خودرویی نبوده اند، سعی می کنند تا با فراهم آوردن شرایط مالی اقدام به خرید خودروهایی طبیعتاً زیر بازه قیمتی ۲۰ میلیون نمایند.

در این مطلب قصد داریم تا بهترین پیشنهاد در بازه زیر ۲۰ میلیون تومان را ارائه کنیم:

car-خودرو

پژو RD

این خودرو که پس از تلفیق موتور پیکان، بدنه پژو و یک جعبه دنده ۵ دنده ای ایجاد شد، سال‌ها در بازار خودرویی ایران دست به دست شد. اکنون میتوان با حداقل ۴٫۶۰۰٫۰۰۰ تومان، یک خودرو متعلق به سال ۱۳۷۸ را تهیه نمود که با توجه به استهلاک و سنگینی بدنه برای موتور و همچنین مصرف ۱۱٫۵ لیتر سوخت در نمونه سالم آن، عملاً توجیه خرید آن را از بین می برد.

پراید ۱۴۱

پراید، خانواده ای که همه با هم شباهت دارند! این بار یک عضو جدید را در کنار خودرو می دید. پراید ۱۴۱ عضو متفاوت این خانواده با حداقل قیمتی ۷٫۲۰۰٫۰۰۰ تومان با مدل سال ۱۳۸۲ قابل تهیه است. این خودرو با ۸٫۸ لیتر سوخت در ۱۰۰ کیلومتر نزدیک به استاندارد مصرف ایرانی ها است.

MVM110  سه سیلندر

این چینی کوچک ۳ سیلندری که مورد پسند غالب بانوان است، توانسته خود را به خوبی در بازار ارزان قیمت ها معروف کند. این خودرو با حداقل ۷٫۵۵۰٫۰۰۰ تومان با مدل سال ۱۳۸۴ قابل تهیه است. مصرف آن روی کاغذ کمتر از ۶ در ۱۰۰ کیلومتر است. شاید بتوان بعد از بررسی بازار فروش آن، آن را یک گزینه برای سفرهای شهری بیان کرد.

۲۰۶ ها

باز هم این فرانسوی مقبول!! خانواده پژو ۲۰۶ که از تیپ ۱ تا تیپ ۵ آن در بازه قیمتی ۱۲ الی ۱۵ میلیون تومان قابل تهیه است، با مصرف بین ۸ الی ۹ لیتر در صد متر را میتوان یکی از بهترین گزینه ها برای خرید معرفی نمود.

خوش فروش بودن خودرو

در میان نمونه های ذکر شده، خرید و فروش ۲۰۶ و پراید از سایر گزینه ها بهتر است و افت قیمت کمتری خواهد داشت.

هزینه های نگهداری

هزینه های نگهداری برای خودرو پراید از سایرین کمتر است. ولی شاید ۲۰۶ و RD نیز در این گردونه دوم و سوم باشند.

هزینه سوخت

هزینه سوخت خودروها به جز پژو RD در بازه یکسانی قرار دارند.

آسایش سواری

از نظر سواری خودروهایی که مطرح شد، میتوان رتبه ۱ را به ۲۰۶ و سایر رتبه های را RD و پراید داد.

استهلاک

از منظر استهلاک خودرو، پراید کمترین استهلاک را در بازه طولانی خواهد داشت. هرچند که باید این خودروها را با توجه به کبلومتر کارکرد زیادشان، کاملاً به نحوه استفاده دارندگان آن مرتبط دانست و سلامت آن را می بایست از میزان و نحوه استفاده دارندگان قبلی تخمین زد.

گردآوری شده : سایت مگ وب

مطالب مرتبط

شاسی بلند پاتریوت در ایران+عکس

مگ وب

رنو کوئید عرصه را برای فروش پراید و تیبا تنگ خواهد کرد

مگ وب

اطلاعاتی درباره خودرو رنو کوئید

مگ وب

پیام بگذارید

*

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.