سیاسی عکس

خانه جدید خانواده باراک اوباما +عکس

خانه جدید خانواده باراک اوباما +عکس

خانواده باراک اوباما خانه ای بزرگ و ۹ اتاق خوابه را در دو مایلی کاخ سفید اجاره کرده اند. آنها دو سال آینده را در این خانه خواهند بود.

به گزارش مگ وب به نقل از عصر ایران – خانواده ۴ نفره باراک اوباما رییس جمهور آمریکا قرار است از ۲۰ ژانویه ۲۰۱۷ – اول بهمن ۱۳۹۵ – به خانه ای بزرگ و مجلل در واشنگتن منتقل شوند.

خانواده رییس جمهور آمریکا قرار است دو سال آینده را در واشنگتن زندگی کنند . آنها عدم تغییر مدرسه ساشا دختر کوچکشان را دلیل انتخاب شهر واشنگتن برای ادامه زندگی در دو سال آینده اعلام کرده اند.

خانواده باراک اوباما بدین منظور خانه ای در محله “کالوراما ” در دو مایلی کاخ سفید واشنگتن اجاره کرده اند.

زمین این خانه بزرگ ۸۲۰۰ فوت مربع مساحت دارد و زیر بنای مسکونی آن حدود ۷۰۰ متر مربع است و دارای ۹ اتاق خواب و ۸ سرویس دستشویی و حمام است.

این خانه در دهه ۱۹۲۰ ساخته شده اما در دهه های اخیر بارها بازسازی شده است که آخرین مورد بازسازی آن در سال ۲۰۱۱ بوده است. ارزش این خانه حدود ۶ میلیون دلار برآورد شده است اما اجاره سالانه آن اعلام نشده است.

خانه جدید خانواده باراک اوباما

مالک این خانه ” جوی لاکهارت ” مشاور مطبوعاتی سابق کاخ سفید در دوران بیل کلینتون و معاون ارتباطات لیگ فوتبال حرفه ای آمریکا (NFL) است.

در روزهای گذشته تصاویری از کامیون های بزرگ مقابل اقامتگاه چهل و چهارمین رییس جمهور آمریکا در کاخ سفید منتشر شده است که در حال اثاث کشی خانواده اوباما به خانه جدید هستند.

باراک اوباما تنها رییس جمهوری ایالات متحده در نزدیک به یک قرن گذشته است که پس از پایان دوران ریاست جمهوری در واشنگتن اقامت می کند.

آخرین رییس جمهوری آمریکا که همانند اوباما پس از پایان دوران ریاست جمهوری همچنان در شهر واشنگتن اقامت کرد “وودرو ویلسون” بود که در سال ۱۹۲۱ و پس از پایان دورانش ، در واشنگتن ماند.

قرار است خانواده اوباما پس از نقل مکان به خانه جدید برای دو هفته به منظور تعطیلات و استراحت به ایالت کالیفرنیا سفر کنند.

خانه جدید خانواده باراک اوباما

خانه جدید خانواده باراک اوباما

خانه جدید خانواده باراک اوباما

خانه جدید خانواده باراک اوباما

خانه جدید خانواده باراک اوباما
“جوی لاکهارت” و همسرش صاحبخانه های جدید اوباما

مطالب مرتبط

مجوز به ترامپ برای حمله به ایران در کنگره آمریکا

مگ وب

بهترین کشورهای جهان را بشناسید

مگ وب

مصوبه تمدید تحریم‌های ایران بدون امضای باراک اوباما به قانون تبدیل شد

مگ وب

پیام بگذارید

*

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

ورود

X

ثبت نام