سئو

۳۶ مکان آنلاین و رایگان برای تبلیغ سایت شما

36 مکان آنلاین رایگان برای تبلیغ سایت شما
Promote Your Website

راه اندازی یک سایت خوب کار چالش برانگیزیه! در چند پست قبل مطلب با عنوان استراتژی هدفمند قبل از طراحی سایت منتشر کردیم که پیشنهاد میکنم با دقت مطالعه کنید.اما اکنون می خواهیم به شما ترفندی را یاد دهیم که زودتر بتوانید سایت و کسب و کار خود را به دیگران معرفی کنید.

افزایش ترافیک سایت همواره یکی از دغدغه های وبمستران می باشد. چه یک سایت نوپا و چه یک سایت بزرگ با کاربران زیاد همواره به دنبال این هستند که بازدید خود را بیشتر کنند.

در این مطلب میخواهیم با یکی از هوشمندانه ترین روش ها ترافیک ورودی به سایت خود را بیشتر کنیم.همچنین این روش باعث می شود کسب و کار شما که در قالب یک وب سایت آنلاین می باشد از طریق کسب و کارهای بزرگتر به دیگران معرفی شود.

افزایش تعداد کاربران یک سایت به دلایل متعددی بستگی دارد و یک فرایند چندمرحله ای به شمار می رود. یکی از ابتدایی ترین و در عین حال مفید ترین گام ها، یافتن وب سایت های باارزش و پلتفرم های آنلاین است. این کار به شما اجازه می دهد که URL سایت خود را از طریق سایت بزرگتر برجسته کنید.

36 مکان آنلاین رایگان برای تبلیغ سایت شما

در این مطلب ما قصد داریم ۳۶ مکان آنلاین را به شما معرفی کنیم تا بتوانید وب سایت خود را در آن ثبت کنید و از امتیازات آن بهره مند شوید. سایت هایی که در ادامه معرفی کنیم را با دقت کاوش کنید بعضی از آن ها نیازمند ایجاد پروفایل و جستجو هوشمندانه برای ثبت سایت می باشند.

توجه کنید که بزرگترین مزیت ابزارهایی را که در ادامه معرفی کنیم رایگان بودن آن هاست! پس راحت از آن ها نگذرید.

وب سایت هایی را که قرار است معرفی کنیم را به سه بخش تقسیم میکنیم تا ضرورت استفاده از آن ها بهتر درک شود.

A. راهنماهای آنلاین برای کسب و کار

36 مکان آنلاین رایگان برای ارتقاء سطح سایت شما

این وب سایت ها از چندین پلتفرم برتر به دایرکتوری های محلی اعمال می شوند. کار بسیار آسان است.شما باید در سایت های زیر اطلاعات کسب و کار خود و همچنین آدرس سایت خود را وارد کنید. سعی کنید در هرجایی که دیدید لینک گذاشتن مانعی ندارد لینک سایت و یا صفحات سایت خود را اضافه کنید. این کار نقش ویژه ای در بهینه سازی محتوا سایت شما دارد. پس از مدتی نتایج اعمالی را که انجام داده اید را خواهید دید!

 1. Google My Business :

 2. Bing Places

 3. Yellow Pages

 4. eLocal

 5. Submit Express

 6. Super Pages

 7. MapQuest

 8. EZ Local

 9. Merchant Circle

 10. Local.com

 11. Entire Web

 12. Manta

 13. Insider Pages

 14. Moo-Directory

 15. SubmitX

 16. Simply Worthy

 17. So Much

B. رسانه های اجتماعی و محتوای تولید شده توسط کاربر

36 مکان آنلاین رایگان برای تبلیغ سایت شما

رسانه های اجتماعی بسیار زیادی در نت وجود دارند تا صاحبان سایت ها از آن ها استفاده کنند. احتمالا فیسبوک آشناترین نام برای گسترش کسب و کار می باشد اما از مزایای شبکه های اجتماعی دیگر غاف نشوید. شبکه اجتماعی لینکدین یکی از بهترین ابزارها برای معرفی کسب و کار شما در اینترنت می باشد.در زیر لینک های مفیدی از بهترین شبکه های اجتماعی جهانی را برای شما قرار داده ایم.سعی کنید به بهترین نحو ممکن از آن ها برای رونق کار خود استفاده کنید.

 1. Facebook Page

 2. Google+

 3. LinkedIn

 4. Pinterest

 5. Yelp

 6. Twitter

 7. Buzzfeed Community

 8. Yahoo Answers

 9. WikiHow

C. نشانه گذاری اجتماعی و گردآوری

36 مکان آنلاین رایگان برای تبلیغ سایت شما

سایت های زیر هم مانند سایت های گروه A هستند با این تفاوت که این سایت ها بیشتر بر روی محتوا کار میکنند. سعی کنید در سایت های زیر عضو شوید و محتوا ارسال کنید و به صفحات اصلی و یا عکس ها و ویدیوها و هرچیزی که مربوط به سایت شما است لینک دهید.این پلتفرم های مطالب شما را به کاربران خود انتقال می دهند و از این طریق تررفیک به سایت شما بازمیگردد و از نظر سئو این کار بسیار مفید است.

 1. Reddit

 2. Delicious

 3. Stumble Upon

 4. Product Hunt

 5. Digg

 6. Scoop.it

 7. Juxtapost

 8. MetaFilter

 9. Akonter

در پایان توصیه میکنم در مورد مکان هایی که به شما معرفی شد خوب تحقیق کنید و بفهمید که چه کاری باید انجام دهید تا برای سایتتان مفید باشد. البته لازمه این کار تسلط نسبی به زبان انگلیسی می باشد که توصیه میکنم از ابزارهای ترجمه کمک بگیردید.

گردآوری شده توسط سایت مگ وب

منبع : wix.com

مطالب مرتبط

موضوعات داغ SEO؛ چگونه در سال ۲۰۱۸ رتبه اول گوگل را به دست آوریم؟

مگ وب

۷ اشتباه بزرگ SEO که می تواند وب سایت شما را نابود کند

مگ وب

چگونه در شبکه اجتماعی لینکدین (linkedin) فعالیت کنیم؟

Ehsan

پیام بگذارید

*

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.