آموزش های اینترنت کسب و کار

۱۰ راه ساده برای کسب درآمد آنلاین

10 راه ساده برای کسب درآمد آنلاین

فناوری در سال های اخیر به قدری رشد کرده است که توانسته است بر بسیاری از کارها تاثیر بگذارد. اینترنت در حال حاظر تبدیل به یکی از بهترین مکان ها برای کسب درآمد شده است. ثروتمندترین افراد جهان از طریق اینترنت کسب درآمد می کنند. پس اگر شما هم می خواهید کاری را به صورت آنلاین شروع کنید ما برای شما ایده هایی داریم.

مگ وب – اینترنت فراتر از یک منبع خبر و شایعات سرگرم کننده است. امروزه، ده ها میلیون دلار از طریق انبوهی از فعالیت های قانونی در حال تبادل هستند.

ما در اینجا، ۱۰ راه را برای کسب درآمد آنلاین که نیازی به صرف زمان زیاد و کاهش برنامه های روزمره ندارند، به شما معرفی خواهیم کرد. روی این ۱۰ راه به عنوان منابع درآمد مکمل فکر کنید، ده راه بالقوه ای که حتی در مواردی می توانند پا را فراتر از یک درآمد مکمل ظاهر شوند.

۱) راه اندازی سایت

10 راه ساده برای کسب درآمد آنلاین

وقتی صحبت از اینترنت و آنلاین بودن یک کسب و کار می شود، همه انتظار دارند که شما از واژه “سایت” یا “وب سایت” استفاده کنید. در واقع میتوان گفت اولین و معتبرترین راه برای کسب درآمد اینترنتی و آنلاین راه اندازی یک سایت است. اما آیا فقط با راه اندازی یک سایت می توان به درآمد رسید؟ قطعا پاسخ منفی است.

راه اندازی یک سایت تفاوت زیادی با راه اندازی یک مغازه ندارد! شما باید برای سایتتان زمان بگذارید و از همه مهمتر برای آن هدفی داشته باشید. با هدفگذاری برای وب سایت خود و صرف زمان مناسب برای آن به راحتی می توانید از آن درآمد کسب کنید.

رایج ترین راه از درآمد از طریق وب سایت ها تبلیغات آگهی است اما می توان متناسب با موضوع سایت از طریق راه های دیگری نیز درآمد کسب کرد.

اگر هم اکنون سایت در اینترنت ندارید و به فکر راه اندازی وب سایت برای کسب و کار آنلاین خود هستید پیشهاد می کنم مقاله استراتژی هدفمند قبل از طراحی سایت را بخوانید.

۲) یک وبلاگ بنویسید

10 راه ساده برای کسب درآمد آنلاین

اگر اطلاعات کافی برای راه اندازی یک سایت را ندارید و فکر می کنید انجام دادن آن کار پیچیده ای است، پیشنهاد می کنم یک وبلاگ راه اندازی کنید. کار کردن با ولاگ انصافا آسان است. داشتن یک ولاگ شاید در ظاهر خیلی خوب نباشد اما به نظرم برای شروع فوق العاده است.

وبلاگ ها مزیت ها و نقص های زیادی دارند. یکی از بدی های وبلاگ این است که تمام اطلاعات شما بر روی یک سرور دیگر که برای سازنده وبلاگ است ذخیره می شود. اما از بزرگترین مزیت های وبلاگ رایگان و ساده بودن آن است.

در ولاگ شما می توانید هر چیزی را بنویسید. می توانید هنر نویسندگی خود را در وبلاگتان به اشتراک بگذارید. میتوانید موضوعاتی را مطرح کنید که برای کاربران بسیار جذاب باشد.

قطعا کسب درآمد از طریق وبلاک بسیار سخت تر از وب سایت است؛ اما این موضوع به این معنا نیست که نمیتوان از طریق وبلاگ درآمد کسب کرد.وجود دارند وبلاگ هایی که محبوبیت بیشتری از وب سایت های آنلاین دارند و توانسته اند درآمد بیشتری از طریق وبلاگ خود بدست آورند.

۳) نوشتن و فروش کتاب الکترونیک

10 راه ساده برای کسب درآمد آنلاین

با توجه به گسترش علم و فناوری و عرضه تلفن های هوشمند در بازارها، رشد و رونق کتاب های الکترونیک (eBook) نیز افزایش یافته است.

شما می توانید کتابی را به صورت الکترونیک نوشته و آن را در فضای اینترنت منتشر کنید و از آن درآمد کسب کنید. حتی می توانید موارد یک و دو را با این مورد ترکیب کنید. یعنی مثلا در همان ولاگی که برای خود راه اندازی کرده بودید کتاب های خود را منتشر کنید و از آن درآمد کسب کنید.

همچنین پلتفورم نشر مستقیم کیندل یا همان KDP (Kindle Direct Publishing) شرکت آمازون به هزاران نفر این فرصت را داده تا کتاب های الکترونیکی نوشته ی خود را به فروش بگذارند و به کسب درآمد بپردازند.

۴) نظر بدهید، پاداش دریافت کنید

10 راه ساده برای کسب درآمد آنلاین

در دنیای آنلاین باید بدانید که کمپانی های بزرگ همواره به دنبال رقابت با یکدیگر هستند و مهمترین چیز برای آن ها نظر مردم و مشتریان آن هاست.

شما می توانید از این فرصت برای خود استفاده کنید. وب سایت و کمپانی های بزرگی هستند که تنها از طریق یک نظرسنجی از شما حاظرند به شما پاداش دهند! بسته به میزان پیچیدگی نظرسنجی ها، شرکت در هر نظرسنجی می تواند ۵ یا ۱۰ دلار و یا حتی بیش از این مقدار ارزش داشته باشد.

۵) فروش وسایل

10 راه ساده برای کسب درآمد آنلاین

یک نگاه جزئی به دور و اطراف خود کنید متوجه می شوید که اجناسی دارید که برای فروش بسیار مناسب است. خوشبخانه در چند سال اخیر مکان های آنلاین مناسبی برای خرید و فروش در اینترنت به وجود آمده اند. در ایران نیز مکان هایی مانند شیپور و دیوار و…. دقیقا به همین منظور به وجود آمده اند.

پس با فروش وسایل و اجناس خود هم می توانید خیلی راحت و آنلاین به پول برسید!

۶) از عکس ها درآمد کسب کنید

10 راه ساده برای کسب درآمد آنلاین

اگر شما یک عکس حرفه ای و یا حتی آماتور هم باشید می توانید با سرمایه گذاری بر روی عکس هایی که می گیرید درآمد کسب کنید. Wix Pro Gallery و شرکت هایی مانند Shutterstock، iStockPhoto و Shutterfly از طرح ها و خلاقیت شما استقبال می کنند.

علاوه بر این اگر واقعا خلاق باشید می توانید از شبکه های اجتماعی نیز برای معرفی خود به دیگران کمک بگیرید. همان طور که می دانید شبکه اجتماعی اینستاگرام بیشتر بر روی عکس های کاربران بنا شده است، پس نهایت استفاده را از آن ببرید!

۷) ساختن آموزش های ویدیویی

10 راه ساده برای کسب درآمد آنلاین

شاید در حال حاظر با جرئت بتوان گفت که یکی از بهترین راه های کسب درآمد آنلاین، ساختن ویدیوهای آموزشی باشد. در هر زمینه ای که تخصص دارید ویدیو ایجاد کنید و در سایت های مرتبط آن و یا شبکه های اجتماعی و یا بهتر از آن در سایت یا وبلاگ خود منتشر کنید.

حتما ماجرای مشهور شدن برخی از شخصیت های بزرگ امروزه را در شبکه های اشتراک ویدیو شنیده اید. پس از اهمیت این موضوع غاف نشوید و به دنبال ساختن ویدیوهای آموزشی و یا نوع دیگر باشید.

۸) ارائه آموزش شخصی

10 راه ساده برای کسب درآمد آنلاین

مهارت خاصی دارید؟ چرا از آن بیشتر استفاده نمی کنید؟ اجازه دهید مثالی برای شما بزنم. فرض می کنیم شما در زبان انگلیسی مهارت بالایی دارید. به راحتی می توانید با معرفی خود در پروفایل شبکه های اجتماعی تان و یا سایت هایی که نیازمند تخصص شما هستند فعالیت کنید و شروع به افزایش درآمد خود کنید. پیام رسان تلگرام که بسیار محبوب است یکی از ابزارهای مناسب برای این موضوع می باشد.

۹) فری لنسینگ (Freelancing) آنلاین

10 راه ساده برای کسب درآمد آنلاین

اگر مهارت های روزنامه نگاری و نویسندگی خاصی دارید، فری لنسینگ (کار به عنوان فری لنسر) می تواند به منبع درآمد دوم شما تبدیل شود. شرکت ها برای انجام برخی از تکالیف خاص خود، به طور فزاینده ای در حال حرکت به سمت استفاده از منابع بیرونی هستند و اگر بتوانید خود را ثابت کنید، کارهای بسیاری برای انجام شدن، انتظار شما را می کشند.

حتی شما با داشتن مهارت های ساده ای مانند ورود داده ها و اطلاعات، می توانید بین ۵ تا ۱۰ ساعت در هفته برای این کار، زمان صرف کنید.

یک کامپیوتر متصل به اینترنت و یک اراده برای گردآوری مشتریان قابل احترام، تمام چیزی است که به آن نیاز دارید. شانس های زندگی همین فرصت هایی هستند که به شما اجازه می دهند تا مهارت ها و تجربیات ارزشمندی را کسب کنید که کسب و کار فعلی و سابقه ی شغلی شما را پر بار و گرانبهاتر از همیشه می کنند.

۱۰) همکاری در فروش

10 راه ساده برای کسب درآمد آنلاین

حتی اگر شما هیچ محصول یا خدمتی را برای ارائه ندارید، “همکاری در فروش” این فرصت را به شما می دهد تا بتوانید از طریق فروش محصولات یا ارائه خدمات سایر شرکت ها، کمیسیون خوبی را دریافت کنید.

فروشندگان آنلاین، برای شما یک وب سایت همکاری در فروش تدارک می بینند و پشتیبانی بازاریابی را نیز به عهده می گیرند و تمام کاری که شما باید انجام بدهید، این است که محصولات یا خدمات شرکت مد نظر را به وسیله ی لینک در شبکه های اجتماعی، موتور های جستجوگر و در حالت ایده آل، در وب سایت خود معرفی و تبلیغ کنید.

مطالب مرتبط

راه‌هایی برای کاهش فرسودگی شغلی

مگ وب

۱۰ کشور با بالاترین درآمد متوسط جهان

مگ وب

وضعیت نابسامان فارغ‌التحصیلان در بازار کار

مگ وب

پیام بگذارید

*

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

ورود

X

ثبت نام