ورزش

۱۰ بلیت گران قیمت تاریخ ورزش + عکس

گران‌ترین بلیت‌های تاریخ ورزش
گران‌ترین بلیت‌های تاریخ ورزش

احتمالا شما هم دوست دارید یک رویداد مهم ورزشی را که به صورت کاملا واقعی و هیجانی برگزار می شود را از نزدیک مشاهده کنید.اما باید بگویم که اگر این آرزو را نیز دارید باید کمی پولدار باشید! در ادامه نگاهی خواهیم انداخت به گران قیمت ترین بلیت‌های تاریخ ورزش که تاکنون فروخته شده اند.

به گزارش مگ وب – در سال ۲۰۱۳ یک هوادار برای تماشای اولین قهرمانی اندی ماری در تنیس ویمبلدون ۶۵ هزار دلار هزینه کرد که رکوردی در میان سایت‌های فروش بلیت آنلاین محسوب می‌شد. تعیین قیمت بلیت‌ها کار آسانی نیست چون هنگام درخواست مبلغ آن مشخص است اما هنگام پرداخت، قیمتش تفاوت زیادی پیدا می‌کند. در ادامه به  ۱۰ بلیت گرانی که در مسابقات ورزشی فروخته شده است، اشاره می‌شود (این بلیت‌ها شامل جایگاه‌های اختصاصی نمی‌شوند.)

۱٫فینال جام جهانی ۲۰۱۴

فینال جام جهانی 2014

هواداران برای تماشای دیدار نهایی جام جهانی ۲۰۱۴ برزیل بین دو تیم آرژانتین و آلمان بیش از سه هزار یورو (۳٫۰۵۰ یورو) هزینه کردند.

۲٫ افتتاحیه  المپیک ۲۰۱۲ لندن

افتتاحیه  المپیک 2012 لندن

حضور در افتتاحیه  المپیک یکی از رویاهای دوست داران این مسابقات است. رکورد بلیت افتتاحیه متعلق به المپیک لندن است. گران‌ترین بلیت فروخته شده سه هزار و ۶۴۰ یورو بود.

۳٫ مسترز گلف

مسترز گلف

سیستم فروش بلیت بازی‌های مسترز گلف خیلی از هواداران را از خرید بلیت محروم می‌کند. همچنین قیمت بلیت‌ها نامشخص است. گاهی اوقات هزینه بلیت برای تمام بازی‌ها از مرز ۱۰ هزار دلار نیز می گذرد. در سال ۲۰۱۳ گران‌ترین بلیت، چهار هزار و ۸۳ یورو خریده شد.

۴٫ فینال لیگ قهرمانان اروپا ۲۰۱۶

فینال لیگ قهرمانان اروپا 2016

رئال‌ مادرید و اتلتیکومادرید آخرین فینال لیگ قهرمانان اروپا را برگزار کردند اما گران‌ترین بلیت توسط یک بریتانیایی در سایت اسپانیایی Tiketbis با ارزش ۱۲ هزار دلار خریده شد.

۵٫ سوپربول ۲۰۱۶

سوپربول 2016

فینال فوتبال آمریکایی در سال ۲۰۱۶ بین دو تیم برونکاس و پانترز برگزار شد که میانگین قیمت بلیت‌ها چهار هزار یورو بود اما یک سایت فروش اینترنتی بلیتی به ارزش ۱۸ هزار و ۶۵۰ یورو فروخت.

۶٫ دیدار بوکس می‌ودر و آلوارس ۲۰۱۳

دیدار بوکس می‌ودر و آلوارس 2013

برای تماشای دیدار بوکس فلوید می‌ودر وکانلو آلوارس در سال ۲۰۱۳، یک تماشاگر ۲۸ هزار و ۱۰۰ یورو هزینه کرد. می‌ودر تنها ورزشکاری است که دو بار در این فهرست قرار گرفته است.

۷٫ دیدار بوکس می‌ودر و پاکیائو ۲۰۱۵

دیدار بوکس می‌ودر و پاکیائو 2015

برای تماشای دیدار  می‌ودر و مانی پاکیائو که به جنگ قرن معروف است، بلیتی به ارزش ۳۰ هزار یورو درخواست کردند اما گران‌ترین بلیت به قیمت ۴۰ هزار یورو فروخته شد.

۸٫ دیدار تیم‌های بسکتبال گلدن استیت وریرز و کلیولند کاوالیرز  ۲۰۱۵

دیدار تیم‌های بسکتبال گلدن استیت وریرز و کلیولند کاوالیرز  2015

هفتمین بازی فینال لیگ NBA در سال ۲۰۱۵ یکی از گران‌ترین بازی‌های تاریخ این رقابت‌ها بود. برای تماشای این بازی هواداری ۴۴ هزار و ۵۰۰ یورو هزینه کرد.

 ۹٫ فینال NBA سال ۲۰۱۰

فینال NBA سال 2010

رقابت بین دو تیم بوستون سلتیکس و لس آنجلس لیکرز یکی از گران‌ترین بازی‌های تاریخ NBA به حساب می‌آید. هواداران برای تماشای این دیدار هزینه گزافی پرداخت کردند. گران‌ترین بلیت ۵۲ هزار و ۷۰۰ یورو فروخته شد.

۱۰٫ فینال ویمبلدون ۲۰۱۳

فینال ویمبلدون 2013

بیش از نیم قرن زمان برد تا بریتانیایی ها شاهد قهرمانی یکی از هموطنان خود در مسابقات ویمبلدون باشند. به همین خاطر به نظر می‌رسد برای تماشای قهرمانی ماری که برابر نواک جوکوویچ به دست آمد، هزینه کمی صرف کردند. گران‌ترین بلیت فروخته شده ۵۹ هزار یورو بود.

منبع : ایسنا به نقل از خبرگزاری مارکا

مطالب مرتبط

نتایج دور دوم مسابقات لیگ قهرمانان اروپا

مگ وب

گرث بیل با جا گذاشتن رونالدو پردرآمدترین بازیکن رئال‌مادرید شد

مگ وب

پیش بازی رئال مادرید با آلاوز

hassan

پیام بگذارید

*

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.