خبر فوتبال

پیروزی استقلال تهران برابر سیاه‌جامگان در هفته هشتم لیگ برتر

پیروزی استقلال تهران برابر سیاه‌جامگان
پیروزی استقلال تهران برابر سیاه‌جامگان

 تیم فوتبال استقلال تهران در هفته هشتم لیگ برتر مقابل سیاه‌جامگان به برتری رسید .دیدار تیم های فوتبال استقلال تهران و سیاه جامگان مشهد در چارچوب هفته هشتم لیگ برتر فوتبال کشور در ورزشگاه ثامن مشهد برگزار شد. 

به گزارش تکمیلی مگ وب به نقل از ایرنا, تیم فوتبال استقلال تهران که از هفت بازی گذشته خود تنها ۷ امتیاز به دست آورده بود و در جایگاه یازدهم جدول قرار داشت، برای فرار از بحران نیاز مبرم به سه امتیاز این مسابقه داشت که توانست این بازی را با نتیجه یک بر صفر به سود خود به پایان برساند و سه امتیاز شیرین خارج از خانه را کسب کند.
کاوه رضایی مهاجم جوان استقلال تهران در دقیقه ۲۷ موفق شد گل سه امتیازی شاگردان علیرضا منصوریان را وارد دروازه سیاه جامگان کند.
استقلال که در نیمه نخست این بازی تیم برتر میدان بود و با حملات خود شاگردان فرهاد کاظمی را اذیت کرده بود با شروع نیمه دوم و با توجه به برتری خود به لاک دفاعی رفت.
شاگردان فرهاد کاظمی که برای جبران نتیجه در زمین استقلالی ها خیمه زده بودند، موقعیت های خوبی را بر روی دروازه سید مهدی رحمتی خلق کردند که گلر با تجربه آبی های پایتخت با واکنش های زیبای خود مانع گلزنی میزبان شد.
از نکات قابل توجه این مسابقه اعتراض بختیار رحمانی هافبک استقلالی ها به تعویض خود بود.
این بازیکن که در این فصل عملکرد درخشانی نداشته است، پس از ورود فرشید باقری به جای وی به زمین به نشانه اعتراض حاضر به نشستن برروی نیمکت استقلال نشد.

پیروزی استقلال تهران برابر سیاه‌جامگان
پیروزی استقلال تهران برابر سیاه‌جامگان

در دقیقه ۹۲ این مسابقه نیز جابر انصاری جای خود را به مجید حسینی مدافع جوان استقلال داد.
علیرضا منصوریان برای این دیدار سیدمهدی رحمتی، لئوناردو پادوانی، رابسون جانواریو، وریا غفوری، یعقوب کریمی، امید ابراهیمی، بختیار رحمانی، فرشید اسماعیلی، خسرو حیدری، کاوه رضایی و جابر انصاری استفاده کرد.
استقلال با این پیروزی ۱۰ امتیازی شد و سیاه جامگان نیز ۹ امتیازی باقی ماند.

ترکیب دو تیم

سیاه جامگان :
پیام ملکیان، محمدرضا خانزاده، میثم حسینی، محمدرضا ناصحی، عبدالرضا زاکانی، رضا شربتی، حسین بادامکی، مصطفی احمدی، ایوب کلانتری، روح‌الله سیف‌اللهی، حمید علی‌عسگری
استقلال تهران :
مهدی رحمتی، لئوناردو پادوانی، رابسون جانواریو، وریا غفوری، یعقوب کریمی، امید ابراهیمی، بختیار رحمانی، فرشید اسماعیلی، خسرو حیدری، کاوه رضایی و جابر انصاری

مطالب مرتبط

دل‌بوسکه: مورینیو حق داشت از دست کونته ناراحت شود

مگ وب

سوریه ۰ – ۰ ایران/ مسابقه ای که کمتر شبیه به فوتبال بود

مگ وب

گرث بیل با جا گذاشتن رونالدو پردرآمدترین بازیکن رئال‌مادرید شد

مگ وب

پیام بگذارید

*

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.