خبر سیاسی

ویکی لیکس ایمیل‌های باراک اوباما را منتشر کرد

باراک اوباما
باراک اوباما

وبسایت افشاگر ویکی لیکس نخستین بخش از ایمیل‌های باراک اوباما رییس جمهوری آمریکا را منتشر کرد که در میان آنها آدرس محرمانه مورد استفاده وی در ارسال ایمیل‌ها دیده می‌شود.

مگ وب – در میان این ایمیل‌ها آدرسی به چشم می‌خورد با عنوان [email protected] که باراک اوباما، رییس جمهوری آمریکا پیش از پیروزی در انتخابات ریاست جمهوری نوامبر ۲۰۰۸ از آن برای ارسال ایمیل‌هایش استفاده می‌کرد.

در میان این ایمیل‌ها، یک ایمیل به تاریخ ۳۰ اکتبر ۲۰۰۸ از جان پودستا به باراک اوباما که در آن زمان سناتور بود، دیده می‌شود که یک ضمیمه محرمانه هم دارد و در آن درباره تیم اصلاحات اقتصادی اشاره شده است.

پودستا اکنون رییس کمپین هیلاری کلینتون، کاندیدای دموکرات‌ها در انتخابات ریاست جمهوری ۲۰۱۶ آمریکاست و اخیرا نیز ایمیل‌های این مرد فاش شده است.

 ویکی لیکس ایمیل‌های اوباما را منتشر کرد

در یکی از ایمیل‌ها که در ساعت ۱۹:۳۹ به وقت محلی شب انتخابات ۲۰۰۸ انتشار یافته، پودستا به باراک اوباما ایمیلی ارسال کرده که درباره تفکرات و عقاید آخرین لحظه‌ای نشست قریب‌الوقوع گروه ۲۰ است. این ایمیل درست ۲۱ دقیقه پیش از اعلام پیروزی اوباما در انتخابات در رسانه‌های آمریکا به وی ارسال شده است.

منبع : isna.ir

مطالب مرتبط

اولین روز اوباما پس از ترک کاخ سفید+عکس

مگ وب

آغاز ریاست جمهوری ترامپ؛ از سوگند در برابر قاضی دیوان عالی تا رژه در خیابان پنسیلوانیا

مگ وب

خانه جدید خانواده باراک اوباما +عکس

مگ وب

پیام بگذارید

*

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.