فوتبال ورزش

مورینیو: لیگ اروپا رقابتی دردسرساز است.

ژوزه مورینیو
ژوزه مورینیو

ژوزه مورینیو سرمربی پرتغالی منچستریونایتد از شرایط سخت اینده تیمش و انگیزه بازیکنان خود صحبت میکند. شاگردان مورینیو بد از وقفه بازی های ملی باید در ده روز با تیم هایی همچون لیورپول و چلسی در لیگ جزیره انگلیس، فنرباحچه در لیگ اروپا و منچسترسیتی در لیگ کاپ انگلستان دیدار کنند. اقای خاص معتقد است وقفه بازی های ملی و بازی با رقیبانی بزرگ در دیداهای بعدی تیمش هدیه ای سمی است با این حال او از این هدیه سمی استقبال میکند.

مورینیو در نشست خبری خود پیش از دیدار با استوک سیتی گفت:

همواره هر بازی یک بازی بزرگ است. بازی با واتفورد هم همین گونه بود و ما سه امتیاز را از دست دادیم؛ به همان سان که برابر منچسترسیتی شکست خوردیم. فرقی نمی کند، تمامی مسابقات برایم اهمیت دارند ولی ما در ماه اکتبر رقبای بزرگی را پیش روی خود داریم که این مسئله ای انگیزه بخش است. به زمان نیاز دارم تا بازیکنان را در شرایط متفاوت ببینم. وقتی به باشگاه جدیدی پا می گذارید، همیشه چیزهای زیادی است که می توان از بازیکنان شناخت. شناخت همه آن ها مدت زمان زیادی می طلبد. در ماه های نخست، همیشه شگفتانه ای پشت در قرار دارد.

مورینیو معتقد است:

من در هر بازی چیزهای بیشتری را درباره بازیکنانم فرا می گیرم. دوست دارم که آن ها را بیشتر ببینم، تا شناخت بیشتری از آن ها پیدا کنم. من قصد داشتم (در دیدار برابر زوریا) ۲۰ دقیقه ای ممفیس را به میدان بفرستم اما نتوانستم.ما به ترکیب تیم نیاز داریم، این چیزی حتمی است. لیگ اروپا رقابتی است که بیش از رقابت های داخلی کار تیم را با اختلال مواجه می سازد زیرا باید پنجشنبه ها بازی کرد و این کار سختی است.

منچستریونایتد که با سه برد متوالی در رقابت های مختلف و بازگشتن به شرایط ارمانی به مصاف استوک سیتی بحران زده میرود به نظر کار سختی مقابل شاگردان مارک هیوز ندارند؛ ولی سرمربی منچستریوناید چنین اعتقادی ندارد.

اقای خاص هشدار میدهد که بازی سختی در انتظار شیاطین سرخ است:

استوک سیتی تیمی نیست که جدول رده بندی به ما می گوید. مربی شان، بازیکنان شان و تیم شان خوب هستند.وقتی به جدول نگاهی می اندازم، این جایگاهی نیست که استوک سیتی واقعا به آن تعلق دارد.مطمئنم که تا پایان ماه می، آن ها به جایگاه معمول شان باز می گردند. آن ها به آنجا خواهند رسید.

منبع:مگ وب مجله ایرانیان

مطالب مرتبط

تساوی لیورپول برابر منچستریونایتد در هفته هشتم لیگ برتر انگلیس

مگ وب

ژوزه مورینیو: زندگی ام در هتل های منچستر فاجعه است

مگ وب

هفته هشتم لیگ برتر انگلستان؛ گواردیولا شاگرد شایسته کرایف

Ehsan

پیام بگذارید

*

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.