خبر فناوری

مایکروسافت: مشکل لینکدین با اتحادیه اروپا به زودی حل می‌شود

مایکروسافت: مشکل لینکدین با اتحادیه اروپا به زودی حل می‌شود

مایکروسافت به اتحادیه اروپا پیشنهاد کرده است تا رقبای لینکدین بتوانند محتوای مورد نظر خود را روی Outlook به اشتراک بگذارند.

مگ وب – از زمانی که مایکروسافت شبکه اجتماعی لینکدین را با پرداخت ۲۶ میلیارد دلار خریداری کرد، با اتحادیه اروپا به مشکل برخورد و به همین دلیل پرونده‌های مختلفی در این زمینه مطرح شد.

پیش از این شرکت نرم‌افزاری Salesforce تمایل زیادی به خرید شبکه اجتماعی سازمانی لینکدین داشت و البته اتحادیه اروپا اعلام کرد شرکت‌های بزرگ دیگری هم قصد انجام این خرید را داشتند.

مایکروسافت هم‌اکنون با انتشار بیانیه‌ای اعلام کرد مشکلی که با مقامات قانونگذار اروپایی دارد چندان هم بزرگ نیست و به زودی این مشکلات برطرف می‌شود تا واگذاری لینکدین به صورت کامل انجام شود.

به نوشته روزنامه وال استریت ژورنال، این شرکت بزرگ نرم‌افزاری به اتحادیه اروپا پیشنهاد کرده است تا رقبای لینکدین بتوانند محتوای مورد نظر خود را روی Outlook به اشتراک بگذارند و از این طریق مشکل حضور لینکدین در فضای رقابتی اروپا برطرف شود.

مایکروسافت: مشکل لینکدین با اتحادیه اروپا به زودی حل می‌شود

با این اتفاق تمامی شبکه‌های اجتماعی می‌توانند به صورت مستقیم اطلاعات خود را روی سیستم Outlook منتشر کنند و کاربران هم از این طریق می‌توانند خبرهای مورد نظر را روی تقویم الکترویکی یا لیست اخبار مهم در اختیار داشته باشند.

یکی از شرکت‌هایی که برای مایکروسافت و لینکدین مشکل‌ساز شده است، شرکت آلمانی XING متخصص در خدمات شبکه‌های اجتماعی است. به گفته این شرکت اگرچه انتشار اطلاعات روی سرویس پست الکترونیکی مایکروسافت قابلیت کاربردی به نظر می‌رسد، ولی فرآیند مذکور نمی‌تواند همه مشکلات موجود را حل کند.

به هر حال، مایکروسافت اعلام کرد مشکلی که با اتحادیه اروپا در این زمینه دارد چندان جدی نیست و به زودی این مشکل به طور کامل برطرف می‌شود.

منبع: ایتنا

مطالب مرتبط

رابطه دنیای مد با آینده فناوری

مگ وب

فیلم گرفتن از محیط دسکتاپ در ویندوز ۱۰

مگ وب

تولید آسفالتی با قابلیت خود ترمیمی

مگ وب

پیام بگذارید

*

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.