سینمای ایران

فیلم کینگ کونگ به سینما باز می‌گردد+ معرفی فیلم

فیلم Kong: Skull Island
کونگ - جزیره جمجمه

فیلم حماسی ماجراجویی کونگ – جزیره جمجمه Kong: Skull Island 10 مارس ۲۰۱۷ اکران خود را در سینماهای امریکای شمالی آغاز خواهد نمود.

مگ وب – جزیره جمجمه فیلمی حماسی ماجراجویی است که “جوردن وی روبرت” بر اساس فیلمنامه ای نوشته “درک کانالی”  آن را کارگردانی کرده‌است.

تام هیدلستون، بری لارسن، ساموئل ال جکسون و جان رایلی از جمله بازیگرانی هستند که در این فیلم به ایفای نقش می پردازند.

پس از موفقیت فیلم گودزیلا (Godzilla) در سال ۲۰۱۴، کمپانی برادران وارنر و لجندری پیکچرز تصمیم به ایجاد یک مجموعه سینمایی مشترک گرفتند، که علاوه بر Kong: Skull Island، دو فیلم گودزیلا ۲ (Godzilla 2) که در سال ۲۰۱۹ اکران خواهد شد و فیلم نبرد گودزیلا با کونگ (Godzilla vs. Kong) قرار است دیگر فیلم‌های این مجموعه باشند.

فیلم کینگ کونگ به سینما باز می‌گردد

فیلم Kong: Skull Island برای اکران در تاریخ ۱۰ مارس ۲۰۱۷ (۱۹ اسفند ۹۵) برنامه ریزی شده است و فیلمبرداری این فیلم در هاوایی ویتنام و استرالیا انجام شده است.

داستان فیلم در مورد گروهی از اکتشاف‌گران است که سفری ماجراجویانه را به جزیره‌ای گرمسیری، اسرارآمیز و پر رمز و راز آغاز می‌کنند.

قرار است “کونگ” در این فیلم بزرگ‌ترین کونگی باشد که تا به حال وجود داشته است. اندازه این گوریل قرار نیست ۱۰ پا یا ۳۰ پا باشد، بلکه اندازه او ۱۰۰ پا است.

فیلم کینگ کونگ به سینما باز می‌گردد

منبع : خبرگزاری میزان

مطالب مرتبط

۱۰ فیلم برتر سال ۲۰۱۷ به انتخاب مخاطبان IMDb

مگ وب

معرفی فیلم ثور: راگناروک

مگ وب

معرفی فیلم «دانکرک» Dunkirk شاهکار جدید کریستوفر نولان

مگ وب

پیام بگذارید

*

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.