بازی های رایانه ای خبر

فروش بالای بازی FIFA 17 در هفته اول انتشار

FIFA 17
فروش بالای بازی FIFA 17 در هفته اول انتشار

هر هفته آماری با عنوان UK Games Chart یا اصطاحا پرفروش ترین بازی های هفته در بریتانیا منتشر می شود که طی آن میزان فروش بازی های رایانه ای مشخص می شود.عنوان FIFA 17 پس از چند روز از انتشار توانست بیشترین فروش را داشته باشد.

مگ وب – بازی FIFA 17 را میتوان عنوانی منحصر به فرد در بین تمامی بازی های منتشر شده از کمپانی EA که سازنده ی سری فیفا است بدانیم. زیرا این بازی دارای گیم پلی بی نظیری است و برای اولین بار ویژگی منحصر به فردی در بین بازی های سبک “فوتبال” داراست که تاکنون در هیچ سری دیگری وجود نداشته بود.

لذت واقعی فوتبال با FIFA 17

وجود چند مربی مطرح در کنار بازیکنان و گرافیک بی نظیر بازی فیفا ۱۷ را به یک عنوان کامل تبدیل کرده است به طوری که به نظر می رسد این بازی با رقیب خود ۲۰۷ PES فاصله ی زیادی دارد.

بازی FIFA 17 همچنین یک رکورد جدید از خودش به جا گذاشت. این عنوان به پرفروش‌ترین بازی هفته‌ی کشور انگلیس تبدیل شد و حتی موفق شد رکورد فروش هفته‌ی اول تمام مجموعه بازی‌های فیفا را بشکند.

FIFA 17
فروش بالای بازی FIFA 17 در هفته اول انتشار

Forza Horizon 3 هم که به‌تازگی شاهد انتشارش بوده‌ایم و نمرات عالی و نتایج بسیار مثبتی را کسب کرده است، دومین بازی پرفروش ایکس‌باکس وان محسوب می‌شود.

براساس اطلاعات منتشر شده، بیش از ۱۸ درصد بازار بازی‌های ویدیوی در هفته‌ی گذشته را بازی فیفا ۱۷ در اختیار داشته که این میزان دو برابر بیشتر از زمان عرضه‌ی بازی فیفا ۱۶ بود. همین اتفاق باعث شد که جدیدترین قسمت از مجموعه بازی‌‌های فیفا رکورد فروش در هفته‌ی اول را به‌دست بیاورد. این رکورد قبلا در اختیار بازی فیفا ۱۳ بود.

در ادامه میتوانید تصویر پرفروش ترین بازی های این هفته در بریتانیا را در پلتفرم های مختلف مشاهده کنید :

uk-chart
لیست پرفروش‌ترین عناوین این هفته‌ی بریتانیا

مطالب مرتبط

ایرانی‌ها روزانه ۷۹ دقیقه گیم بازی میکنند

مگ وب

ریجن های PS4 چه تفاوتی با یکدیگر دارند؟

مگ وب

سرانجام بازی Red Dead Redemption 2 تایید و معرفی شد

مگ وب

پیام بگذارید

*

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.