بازی های رایانه ای

سرانجام بازی Red Dead Redemption 2 تایید و معرفی شد

بازی Red Dead Redemption 2 تایید و معرفی شد

بعد از ماه ها انتظار و شیطنت های کوچک و درز چند اطلاعات جزئی، راک استار گیمز بالاخره بازی Red Dead Redemption 2 را معرفی کرد.در ادامه با ما همراه باشید.

مگ وب – استودیوی آمریکایی راک استار که چند وقت اخیر پنهان کاری زیادی در رابطه با فرنچایز وسترن و محبوب خود به خرج داد، حالا نسخه بعدی عنوان پرطرفدار و محبوب Red Dead را معرفی کرده است. قسمت سوم این سری در واقع دنباله نسخه بازی ۲۰۱۰ بوده و تاریخ عرضه آن پاییز سال ۲۰۱۷ اعلام شده است.

علاوه بر این، گفته شد تریلر بازی هم در ۲۰ اکتبر (پنج‌شنبه ۲۹ مهر)، ساعت ۱۹:۳۰ به وقت تهران عرضه می‌شود. راکستار گیمز در بیانیه خود گفت:

 Red Dead Redemption 2 داستانی حماسی از زندگی بی‌رحمانه در منطقه مرکزی امریکا است. جو و گستردگی جهان بازی هم تجربه بخش چندنفره را هم فراهم می‌کند.

راکستار هیچ جزئیاتی راجع به گیم‌پلی Red Dead Redemption 2 به اشتراک نگذاشت اما با توجه به یک دامنه جدید به نام Red Dead Online که به‌تازگی دیده شده، بخش دوم حرف‌های آن‌ها بسیار جالب به‌نظر می‌رسد. بخش چندنفره Grand Theft Auto V به نام GTA Online موجب سود ۵۰۰ میلیون دلاری یا بیشتر شده است.

گفتنی است Red Dead Redemption 2 شامل جهان چند نفره ای تحت عنوان Red Dead Online بوده و تجربه ای مشابه با GTA Online برایتان به ارمغان خواهد آورد.

Red Dead Redemption در سال ۲۰۱۰ برای ایکس‌باکس ۳۶۰ و پلی‌استیشن ۳ منتشر شد اما هیچ وقت برای رایانه‌های شخصی انتشار نیافت. راکستار همچنین در بیانیه خود صحبتی از نسخه رایانه‌‌های شخصی Red Dead Redemption 2 نکرد.

تصویری که در ادامه مشاهده می‌کنید، هفت شخصیت را نشان می‌دهند که همچنان نمی‌توان متوجه شد که چه کسانی هستند اما نسبت به تصویری که راکستار قبلا برای اشاره به نسخه جدید Red Dead Redemption عرضه کرده بود، واضح‌تر به‌نظر می‌رسند. تمام آن‌ها سلاح‌هایی شامل هفت تیر و رایفل حمل می‌کنند. مردی که در جلو و مرکز تصویر قرار دارد می‌تواند شخصیت اصلی Red Dead Redemption 2 باشد اما چنین چیزی هنوز تایید نشده است.

بازی Red Dead Redemption 2 تایید و معرفی شد
Red Dead Redemption 2 برای عرضه در پاییز سال ۲۰۱۷ تایید شد

منابع : gamefa.com , digiato.com

مطالب مرتبط

تماشا کنید: اولین تریلر بازی Red Dead Redemption 2

مگ وب

ایرانی‌ها روزانه ۷۹ دقیقه گیم بازی میکنند

مگ وب

فروش بالای بازی FIFA 17 در هفته اول انتشار

مگ وب

پیام بگذارید

*

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.