• خانه
  • خبر
  • زمان و میزان واریز سود سهام عدالت اعلام شد
خبر

زمان و میزان واریز سود سهام عدالت اعلام شد

واریز سود سهام عدالت

مشاور سازمان خصوصی سازی زمان واریز سود سهام عدالت را اعلام کرد.

به گزارش مگ وب به نقل از تسنیم – طرح ساماندهی سهام عدالت از بزرگترین طرحهای دولت یازده بود که در ۱۷ اسفند ماه ۱۳۹۵ با حضور معاون اول رییس جمهور از این سامانه رونمایی شد.

وی با بیان اینکه جمعیتی حدود ۳۶ میلیون اکنون از مشمولین سهام عدالت به سامانه مراجعه و ثبت نام کردند گفت: از ۳۰ فروردین گرفتن شماره شبا از آنها آغاز شد که تا کنون نزدیک ۲۹ میلیون نفر شماره شبا را در سامانه ثبت کردند.

وی با بیان اینکه نزدیک ۹۷ درصد از کسانی که شماره شبا خود را وارد کردند شماره شبا خود را صحیح وارد کردند گفت: در دو حالت ممکن است شماره شبا داری ایراد باشد یک اینکه شماره شبا متعلق به شخص مشمول سهام عدالت نباشد و این تفاوت سهام عدالت با یارانه است که شماره شبا باید متعلق به شخص مشمول سهام و نه سرپرست خانوار باشد و یا اینکه از اساس شماره شبا را اشتباه وارد کرده باشد.

وی با بیان اینکه سود سهام عدالت از شهریور ماه واریز می شود گفت: طرح سهام عدالت طرحی ۱۰ ساله بود که در سال ۹۴ به ثمر نشست.

میزان واریز سود سهام عدالت

رئیس سازمان خصوصی سازی: برای کسانی که دارای یک میلیون سهم هستند در حدود ۱۵۰ هزار تومان سود عملکرد سال ۱۳۹۵ اختصاص پیدا خواهد کرد و به همین درصد افرادی که داری سهام هستند به میزان سهام سود دریافت خواهند مثلا اگر افرادی دارای ۵۰۰ هزار تومان سهام هستند حدود ۵۰ درصد این مبلغ را دریافت خوهند کرد.

مطالب مرتبط

هفت پرسش و پاسخ درباره شرایط مشمولان دریافت سهام عدالت

مگ وب

راه‌اندازی دوباره سامانه سهام عدالت

مگ وب

پیام بگذارید

*

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

ورود

X

ثبت نام