اخبار سایت خبر فوتبال ورزش

دورتموند و لیورپول به دنبال سردار آزمون

سردار آزمون موفق شد برابر ستاره های اتلتیکو، تک گل تیمش را به ثمر برساند و نکته جالب توجه حضور استعدادیابان باشگاه های لیورپول و دورتموند برای زیر نظر گرفتن این بازیکن بود.

مگ وبسردار آزمون، به عنوان تنها بازیکن ایرانی فصل جدید در لیگ قهرمانان اروپا، توانست در بازی برابر اتلتیکو مادرید به عنوان ضلع سوم قدرت در باشگاه اسپانیا (که سابقه نائب قهرمانی در فصل گذشته لیگ قهرمانان اروپا را دارد)، تک گل تیمش را به ثمر برساند.
نکته جالب توجه اما حضور استعدادیابان تیم باشگاهی دورتموند و لیورپول برای زیر نظر گرفتن این بازیکن بود؛ جایی که این دو باشگاه مطرح اروپایی با اعزام استعدادیابان خود به دنبال زیر نظر گرفتن این ستاره ایرانی بودند. سردار آزمون که سومین فصل حضور خود در فوتبال اروپا را پشت سر می گذارد، پیش از این نیز بارها با اخباری مبنی بر حضور در آرسنال، تاتنهام و … همراه بود و باید دید این بار چه سرنوشتی پیش روی او خواهد بود.

توئیتر استعدادیاب های اروپایی با بازنشر پستی که توئیتر اخبار  المپیک مارسی منتشر کرده، عنوان کرده که المپیک مارسی، دورتموند و لیورپول سه باشگاهی بودند که شب گذشته با زیر نظر گرفتن عملکرد سردار آزمون شرایط او را مورد بررسی قرار دادند.

 

آزمون که در دیدار برابر اتلتیکو مادرید با هدایت دیگو سیمئونه موفق شد قفل دروازه این تیم را بعد از سه بازی گل نخوردن بشکند، در نهایت نتوانست مانع از شکست تیمش شود و آنها در ثانیه های پایانی تساوی و تک امتیاز این دیدار را از دست دادند تا همچنان یک امتیازی در جدول باقی بمانند.

مطالب مرتبط

گاردین نوشت: لیورپول علاقه مند به جذب سردار آزمون است

مگ وب

در شب شب گلزنی سردار آزمون سیتی از بارسا انتقام گرفت

مگ وب

سایت اسپورت روسیه: علاقه بارسلونا برای جذب سردار آزمون

مگ وب

پیام بگذارید

*

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.