اخبار مهم فوتبال

دل‌بوسکه: مورینیو حق داشت از دست کونته ناراحت شود

مورینیو حق داشت از دست کونته ناراحت شود
مورینیو حق داشت از دست کونته ناراحت شود

دل‌بوسکه سرمربی پیشین تیم ملی اسپانیا از آقای خاص بابت ناراحتی‌اش از سرمربی چلسی دفاع کرد.مورینیو پس از شکست برابر چلسی درگوشی با کنته صحبت کرد.

مگ وب – در جریان پیروزی ۴ بر صفر یکشنبه شب چلسی برابر منچستریونایتد در هفته نهم لیگ برتر انگلیس، خوشحالی‌های کنار زمین آنتونیو کونته به مذاق ژوزه مورینیو خوش نیامد،

به‌طوری که پس از سوت پایان بازی به سمت سرمربی ایتالیایی آبی‌پوشان لندنی رفت و در گوش او گفت: «به نظر من چنین خوشحالی پس از زدن گل چهارم بی‌دلیل است. این خوشحالی را باید پس از زدن گل اول کرد، نه بعد از گل چهارم، چون این نوعی تحقیر کردن است».

ویسنته دل‌بوسکه در خصوص مکالمه رد و بدل شده بین مورینیو و کونته در پی شکست سنگین شیاطین سرخ، به برنامه رادیویی «لارگوئرو» اسپانیا گفت: مورینیو حق داشت. به نظرم پیام مورینیو به کونته بد نبود.

گاهی اوقات باید به هنگام خوشحالی بابت پیروزی کمی جلوی خود را گرفت.

دل‌بوسکه: مورینیو حق داشت از دست کونته ناراحت شود

وی با اشاره به حذف تیم ملی اسپانیا توسط ایتالیا در مرحله یک هشتم نهایی یورو ۲۰۱۶ تأکید کرد: زمانی که این تابستان ما هم با ایتالیا بازی داشتیم، حرکات کنار زمین کونته مرا آزرد.

نمی‌گویم که در کنار زمین نباید خوشحالی خود را بروز داد. نباید هم مثل من کِسل یک گوشه نشست، اما شادی کنار زمین باید یک تعادلی داشته باشد. از مورینیو دفاع نمی‌کنم، اما او حق داشت از دست کونته ناراحت شود.

منبع : tasnimnews.com

مطالب مرتبط

توپ طلای سال ۲۰۱۶ در دستان کریستیانو رونالدو

مگ وب

بدترین شروع فصل رونالدو در رئال مادرید

مگ وب

در شب شب گلزنی سردار آزمون سیتی از بارسا انتقام گرفت

مگ وب

پیام بگذارید

*

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.