خبر موبایل و تبلت

حمل و نقل نوت ۷ در خطوط هوایی آمریکا جرم قضایی است

نوت ۷
نوت ۷

حمل و نقل نوت ۷ سامسونگ چه خاموش و چه روشن در پروازهای آمریکایی غیرقانونی شد و دارنده آن تحت تعقیب قضایی قرار گرفته و جریمه هم می‌شود.

مگ وب – از این به بعد مسافران هواپیماهای خطوط آمریکایی حق ندارند گوشی نوت ۷ با خود داشته باشند، چه روشن، چه خاموش!

از ظهر امروز شنبه ۱۵ اکتبر به‌وقت نیویورک تمام مسافران دارنده نوت ۷ متوقف می‌شوند و با دارنده آن برخورد قانونی خواهد شد.

وزارت ترابری آمریکا در بیانیه رسمی اعلام کرد هیچ مسافری  حق حمل نوت ۷ چه داخل هواپیما و چه به‌صورت کالا در چمدان را به‌صورت روشن یا خاموش ندارد. این وزارتخانه اعلام کرده که برای حفظ جان و ایمنی مسافران این تصمیم اتخاذشده و از شنبه ۱۵ اکتبر اجرایی می‌شود.

حمل و نقل نوت ۷ در خطوط هوایی آمریکا جرم قضایی است

بلومبرگ به نقل از وزارت ترابری آمریکا نوشت: اگر مسافری قصد پنهان کردن نوت ۷ خود را داشته باشد و ماموران فرودگاه این موضوع را متوجه شوند، ممکن است تحت تعقیب قضایی قرار گرفته و جریمه نیز شوند.

دو کمپانی معروف ارسال محموله‌های پستی آمریکا یعنی فدکس و یو‌پی‌اس اعلام کرده‌اند به هیچ وجه نوت ۷ را از طریق هواپیما جابجا نخواهند کرد.

سامسونگ نیز با انتشار بیانیه  رسمی از مردم آمریکا خواست تا با وزارت ترابری همکاری کرده و اگر گوشی خود را از اپراتور خریده‌اند، به اپراتور بازگردانند و اگر از خرده فروش‌ها گوشی خود را دریافت کرده‌اند با برنامه بازگرداندن اجباری همکاری کنند.

این در حالی است که حدود نیمی از مردم گوشی‌های خود را تحویل نداده‌اند.

منبع : khabaronline.ir

مطالب مرتبط

گوشی های گران قیمت اندرویدی را بشناسید

مگ وب

مجوز به ترامپ برای حمله به ایران در کنگره آمریکا

مگ وب

ترامپ: ایران هیچ احترامی برای ما قائل نیست

مگ وب

پیام بگذارید

*

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.