سینمای ایران

تماشا کنید: تریلر جدید فیلم Assassin’s Creed

فیلم Assassin's Creed
فیلم Assassin's Creed

فیلم Assassin’s Creed یکی از فیلم های موردانتظار هالیوودی در سال ۲۰۱۶ میلادی است که در اواخر سال اکران خواهد شد.در ادامه با جدیدترین تریلر منتشر شده از این فیلم با مگ وب همراه باشید.

داستان Assassin’s Creed حول شخصیتی به نام کالوم لینچ (Callum Lynch) می گذرد که همانند سری بازی مورد بحث، با استفاده از دستگاه Animus به دوران قرن پانزدهم میلادی باز می گردد تا دنیا را از چشمان جد اسپانیایی خود به نام Aguilar تجربه کند.

تریلر جدید فیلم Assassin’s Creed «عقیده یک آدمکش» که ساعاتی پیش منتشر شد، بسیاری از عناصر روایت داستانی فیلم را که در تریلر اول هم آن‌ها را مشاهده کرده بودیم، انعکاس می‌دهد. این تریلر نشان می‌دهد که این اثر آزادانه از منبع اصلی خود یعنی سری بازی Assassin’s Creed وام گرفته است.

پوستر جدید Assassin's Creed 2016
پوستر جدید فیلم Assassin’s Creed

استفاده از سلاح‌ها و حرکات مختلف آدمکشان و همچنین سکانس‌های مربوط به پارکور، همگی نکاتی هستند که می‌توان به آن‌ها اشاره کرد. همچنین صحنه‌ای که شخصیت اصلی فیلم یعنی کالوم لینچ (Callum Lynch) با استفاده از تیغه پنهان کار دشمن خود را تمام می‌کند، می‌تواند دوست‌داران این سری را بسیار هیجان زده کند. اگر شما طرفدار سری بازی‌های Assassin’s Creed باشید،

در نهایت باید خاطر نشان کرد که برای اولین پس از سال های متمادی، در فصل پاییز امسال خبری از نسخه جدید سری بازی Assassin’s Creed نخواهد بود و دوستداران این فرنچایز تنها باید به اثر سینمایی آن بسنده کنند. حالا باید منتظر ماند و دید که آیا فیلم Assassin’s Creed هم به سرنوشتی مشابه فیلم Prince of Persia دچار خواهد شد یا این بار با اثری ارزشمند و درخور توجه مواجه هستیم.

ستارگانی همچون مایکل فاسبندر (Michael Fassbender) و ماریون کوتیار (Marion Cotillard) در فیلم است. از دیگر بازیگران مطرح این فیلم می‌توان به جرمی آیرنز (Jeremy Irons)، برندان گلیسون (Brendan Gleeson) و مایکل کی.ویلیامز (Michael K. Williams) اشاره کرد.

فیلم Assassin’s Creed در تاریخ ۲۱ دسامبر ۲۰۱۶ (مصادف با ۱ دی ماه ۱۳۹۵) بر روی پرده نقره ای اکران می شود.

در ادامه تریلر منتشر شده از فیلم Assassin’s Creed را مشاهده میکنید :

مطالب مرتبط

ویدیو: اولین تریلر فیلم Spider-Man: Homecoming

مگ وب

تماشا کنید: تریلر رسمی فیلم Guardians of the Galaxy Vol. 2

مگ وب

ویدیو: اولین تریلر فیلم The Fate of the Furious «سریع و خشن ۸»

مگ وب

پیام بگذارید

*

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.