اخبار مهم فوتبال ورزش

بارسلونا ۴ – ۰ منچسترسیتی؛ پپ آمد، هتریک مسی را دید و رفت

بارسلونا 4 - 0 منچسترسیتی

 دو تیم بارسلونا و منچسترسیتی در شب سوم مرحله گروهی لیگ قهرمانان اروپا در ورزشگاه نیوکمپ به مصاف هم رفتند. این بازی به خاطر بازگشت مجدد گواردیولا، براوو و نولیتو به بارسلونا جذاب تر شده بود.

بارسلونا 4 - 0 منچسترسیتی

ترکیب دو تیم

بارسلونا 4 - 0 منچسترسیتی

بارسلونا ۴ – ۰ منچسترسیتی

بازی با برتری مهمان آغاز شد. گواردیولا آگوئرو را در ترکیب قرار نداده بود تا پرس سنگینی روی دفاع بارسلونا انجام دهد و البته در مرکز زمین نفرات بیشتری داشته باشد. خبر بد بسیار زود به گوش هواداران بارسا و انریکه رسید. جوردی آلبا قبل از دقیقه ۱۰ مصدوم شد و جایش را به دینیه داد. نکته مهم در دقایق ابتدایی پرس سنگینی مردان پپ بود.

دقیقه ۱۷ اما همان فردی که به نظر پپ ازش می ترسید، دروازه شاگردانش را گشود. روی حرکت مسی و پاس اینیستا او در مرکز محوطه با براوو تک به تک شد و با یک فریب براوو محو کرد و دروازه خالی را گشود.

در ادامه بازی را بارسلونا به دست گرفت و دقایقی بعد روی حرکت MSN و یک و دوی مسی و سوارز، موقعیتی ایجاد شد اما ضربه سوارز وارد دروازه نشد. دو تیم در ادامه پرس شدیدی انجام دادند و تا شش قدم حریف پرس می کردند. در ادامه جرارد پیکه هم روی تکل سیلوا احساس مصدومیت کرد و دقایقی بعد تعویض شد.

در ادامه روی پاس بلند اومتیتی، نیمار را تقریبا با براوو تک به تک شد اما براوو به موقع از دروازه بیرون آمد و توپ را گرفت. در دقایقی آخر نیمه اول، سیتی چند موقیت ایجاد کرد. اما تراشتگن قصد داشت به گواردیولا نشان دهد چقدر ارزشمند است. او ابتدا ضربه نولیتو را روی پاس سیلوا با یک دست سیو کرد و بعد اجاه نداد حرکت تکنینکی گوندوعان گل تساوی را به همراه بیاورد. تراشتگن شوت گوندعان را فوق العاده مهار کرد.

در ۵ دقیقه آخر بازی هم کار جذاب دنبال شد. ابتدا جان استونز از پشت شش قدم یک فرصت ایده آل را با ضربه سر از دست داد. سپس براوو در دو مرحله به زیبایی یک تک به تک از سوارز گرفت و در لحظات آخر در صحنه ای مشکوک سانتر استرلینگ به دست دینیه خورد اما مازیچ اعتقادی به پنالتی نداشت.

نیمه دوم در حالی آغاز شد که سیتی برای جبران گل خورده وارد زمین شد اما اوضاع خوب پیش نرفت. در دقایق اول نیمه دوم ضربه سر اومتیتی روی ضربه کرنر به شکلی خطرناک از کنار دروازه براوو به بیرون رفت. اوضاغ عجیب و غریب این بازی در نیمه دوم هم ادامه پیدا کرد.

روی یک ضربه بلند، براوو برای قطع توپ بیرون آمد اما پاس بدی داد و سوارز در میانه راه توپ را دزدید و ضربه ای به سمت دروازه زد که براوو بیرون از محوطه آن را با دست گرفت و اخراج شد، اوضاع برای پپ بدتر هم شد، زمانی که خبر رسید زابالتا هم قادر به ادامه بازی نیست و پپ همزمان دو تعویض اجبازی انجام داد.

بارسلونا 4 - 0 منچسترسیتی

دقیقه ۶۱ مسی اختلاف را به ۲ گل رساند. روی پاس اینیستا شوت پای چپ مسی از پشت محوطه به تور دروازه کابایرو رسید.

در ادامه روی پاس دیدنی گوندوعان، دی بروین تقریبا تک به تک شد اما شوت او را بازهم تراشتگن به کرنر فرستاد.

در دقیقه ۶۹ روی اشتباه دیگری از سیتیزن ها مسی بازهم گل زد. پاس روبه عقب گوندوعان درون محوطه خودی به جای استونز به سوارز رسید و پاس در عرض او پاس گلی برای هتریک مسی بود.

در دقیقه ۷۱ کولاروف از روی یک ضربه آزاد از گوشه پشت محوطه، دروازه تراشتگن را لرزاند اما او بازهم مغلوب نشد. روی این صحنه متئو کارت زرد گرفت.

۳ دقیقه بعد متئو کارت زدر دوم را گرفت و اخراج شد تا این بازی عجیب ادامه داشته باشد. در ادامه بازی متعادل شد. دقیقه ۸۲ روی سانتر راکیتیچ به تیر دوم نیمار را در یک موقعیت ایداه آل قرار داد اما ضربه او از پشت شش قدم را کابایرو سیو کرد.دقیقه ۸۶ روی حرکت خوب مسی، کولاروف او را با تکل متوقف کرد و داور پنالتی گرفت. نیمار پشت توپ ایستاد و ضربه پنالتی را خراب کرد و کابایرو توپ را گرفت.

اما این پایان کار نبود. روی حکت دیگری که مسی پایه گذارش بود، نیمار با یک دریبل درون محوطه برای بار چهارم دروازه سیتی را گشود.

در ادامه هم موقعیت خاصی رخ نداد و بازی نتیجه بارسلونا ۴ – ۰ منچسترسیتی به پایان رسید.

منبع: tarafdari

مطالب مرتبط

در شب شب گلزنی سردار آزمون سیتی از بارسا انتقام گرفت

مگ وب

سایت اسپورت روسیه: علاقه بارسلونا برای جذب سردار آزمون

مگ وب

قرعه‌کشی مرحله یک هشتم نهایی لیگ قهرمانان اروپا انجام شد

مگ وب

پیام بگذارید

*

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.