خبر فوتبال

اطلاعیه باشگاه فوتبال سپاهان درباره افتتاح ورزشگاه نقش‌جهان اصفهان

ورزشگاه نقش جهان

باشگاه فولاد مبارکه سپاهان در اطلاعیه ای از هواداران خود در خواست کرد تا در مراسم افتتاح ورزشگاه نقش جهان حضوری باشکوه داشته باشند.

به گزارش مگ وب و به نقل از پایگاه خبری سپاهان، در این اطلاعیه آمده است:
پس از سالها صبر و انتظار، بالاخره  شهر گنبدهای فیروزه ای  و مردمان  پایتخت فرهنگی و فوتبال میهن مان شاهد افتتاح ورزشگاهی خور شأن خود هستند.
در دولت تدبیر و امید و به همت شرکت فولاد مبارکه اصفهان و وزارت ورزش و جوانان، ورزشگاه نقش جهان که به حسرت طولانی دوستداران ورزش این خطه تبدیل شده بود افتتاح می گردد تا  از این پس هواداران سپاهان  به همراه تیم محبوب خود در  مدرن ترین استادیوم ایران به عنوان ورزشگاه اختصاصی شان  میزبان رقبا باشند.
نقش جهانی که از سوی طلایی دلان و هواداران سپاهان لقب گودال مرگ رقبا برای آن برگزیده شده بود بار دیگر زنده شد  تا در  این استادیوم زیبا،  قهرمانی ها و افتخارات بیشتر فولاد مبارکه سپاهان را جشن بگیریم و برگ زرینی دیگر در کارنامه شرکت بزرگ فولاد مبارکه اصفهان در حوزه مسئولیت های اجتماعی و ورزشی رقم خورد.

افتتاح ورزشگاه نقش جهان

چهارشنبه ۱۲ آبان ماه به عنوان روز افتتاح ورزشگاه بزرگ ، روزی  ماندگار در تاریخ ورزش و فوتبال اصفهان است تا در ایام سالگرد تاسیس باشگاه پر افتخار فولاد مبارکه سپاهان، با حضور    دکتر جهانگیری معاون محترم رئیس جمهور محبوب مان، مقامات استان و مدیران شرکت فولاد مبارکه حیات دوباره نقش جهان آغاز گردد.

به یمن این رخداد مبارک از همه مردمان و دوستداران فوتبال اصفهان و هواداران همیشه همراه و وفادار سپاهان دعوت می کنیم تا همراه با ستارگان ، پیشکسوتان و ورزشکاران تیم فوتبال و سایر تیم های باشگاه، با حضور پرشور و شکوهمند خود این روز تاریخی را زیباتر و بیادماندنی تر نمایند و چهارشنبه را به عنوان پیش در آمدی بر حضور پرتعداد و آتشین خود در دیدارهای آتی  فولاد مبارکه سپاهان  قرار دهند.

گفتنی است در مراسم افتتاحیه شاگردان عبدالله ویسی در دیداری نمادین با تیم  فوتبال امید فولاد مبارکه سپاهان دیدار می کنند.

منتظر همه شما با پیراهن های زیبای زرد طلایی در ورزشگاه نقش جهان هستیم.

زمان: چهارشنبه ۱۲ آبان ماه ۹۵ -ساعت: ۱۴

مکان: انتهای اتوبان کاوه ، استادیوم فوتبال نقش جهان.
به امید یک روز با شکوه

پیام بگذارید

*

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.