خبر فوتبال

از تحقیر شدن مورینیو در استمفوردبریج تا در گوشی صحبت کردن با کونته

صحبت های مورینیو به کونته

در آخرین بازی‌ از هفته نهم لیگ برتر انگلیس، از ساعت ۱۸:۳۰ یکشنبه – به وقت تهران چلسی در ورزشگاه استمفوردبریج به مصاف منچستریونایتد رفت. این بازی که برای ژوزه مورینیو بابت بازگشتش به ورزشگاهی که سال‌ها در  آن هدایت آبی‌پوشان لندنی را بر عهده داشت، خاص بود، با شکست سنگین ۴ بر صفر شاگردانش همراه شد.

مگ وب – بازی در همان ثانیه های اولیه بازی با گل پدرو شروع شد. پاس زیبای آلونسو در ثانیه ۳۰ به پدرو رسید که این بازیکن با فرار از سمت بلیند، دخیا را جا گذاشت و دروازه حریف را باز کرد. در دقیقه ۷ بازی، ضربه سر زلاتان، با اختلاف کم از بالای دروازه عبور کرد.

در دقیقه ۱۳ بر روی یک ضربه کرنر، شوت هازارد با اختلاف کم از کنار دروازه عبور کرد. در دقیقه ۲۱، سانتر ارسالی هازارد با دفع اشتباه یونایتدی ها، جلوی پای گری کیهیل افتاد تا این بازیکن اختلاف را دو برابر کند.

چلسی ۴ - ۰ منچستر یونایتد

در دقیقه ۲۵، ضدحمله چلسی و پاس پدرو را دخیا به خوبی قطع کرد. در دقیقه ۲۶، کوستا در چند قدمی دروازه در به ثمر رساندن گل سوم ناکام ماند. در دقیقه ۲۷ شوت زیبای هررا را کورتوا برگرداند و در ریباند هم لینگارد نتوانست کاری انجام دهد.

چلسی نیمه دوم را هم بهتر آغاز کرد و در دقیقه ۴۶ کوستا در موقعیت آفساید به گل رسید. منچستر یونایتد با گذشت زمان مالکیت توپ و میدان را در اختیار گرفته اما یک ضدحمله در دقیقه ۶۱ باعث شد تا ادن هازارد با حرکتی انفرادی، گل سوم شاگردان کونته را به ثمر برساند. او چند دقیقه قبل هم موقعیت مشابهی داشت.

چلسی ۴ - ۰ منچستر یونایتد

در دقیقه ۶۹، پاس پدرو را کانته با دقت هرچه تمام تر به محوطه یونایتد رساند و گل چهارم را با شوتی به سمت گوشه دروازه به نام خود ثبت کرد.  در دقیقه ۸۰، زلاتان یک بار این موقعیت را داشت که دروازه کورتوا را باز کند اما شوت وی را این دروازه بان به کرنر فرستاد تا بازی با همین نتیجه به پایان برسد.

چلسی ۴ - ۰ منچستر یونایتد

این باخت سنگین ترین شکست ژوزه مورینیو در لیگ برتر انگلیس و همچنین سنگین ترین شکست وی از سال ۲۰۱۰ بود. همچنین باخت ۴-۰ به چلسی، سنگین ترین شکست زلاتان ابراهیموویچ طی ۱۶ سال اخیر بود. ستاره سوئدی آخرین بار در آژاکس چنین شکستی را تجربه کرده بود. این نتیجه همچنین سنگین ترین شکست پل پوگبا در تاریخ عمر اوست. وی هرگز در کارنامه ورزشی اش زمین مسابقه را با چنین نتیجه ای ترک نکرده بود.

همچنین ژوزه مورینیو سرمربی منچستریونایتد در پایان بازی صحبت های درگوشی با کونته سرمربی چلسی داشت.که احتمالا درباره ی خوشحال های منحصر به فرد آنتونیو کونته سرمربی چلسی بوده است.

صحبت های مورینیو به کونته

در جدول این مسابقات، منچسترسیتی با ۲۰ امتیاز (تفاضل گل ۱۱+) صدرنشین است، آرسنال با ۲۰ امتیاز (تفاضل گل ۱۰+) در مکان دوم جای دارد و لیورپول هم با ۲۰ امتیاز (تفاضل گل ۹+) سوم است.

منابع : tasnimnews و tarafdari

مطالب مرتبط

نتایج دور دوم مسابقات لیگ قهرمانان اروپا

مگ وب

مورینیو: لیگ اروپا رقابتی دردسرساز است.

Ehsan

تساوی لیورپول برابر منچستریونایتد در هفته هشتم لیگ برتر انگلیس

مگ وب

پیام بگذارید

*

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.